Isikuandmed ja nende kasutamine

Isikuandmeid töötleb Rehviekspert OÜ, Tuuliku tee 2, Tallinn. Kliendi isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks Rehviekspert.ee e-poe kliendile edastatakse kulleriteenust osutavaile ettevõttele. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Rehviekspert OÜ kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele. Kliendil on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid, samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed registrist. Rehviekspert.ee e-poe klient annab Rehviekspert OÜ’le nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.

Rehviekspert

Meie rehvipood pakub erinevate mõõtmetega soodsaid ja kvaliteetseid rehve. Rehviotsingu valikus on: suverehvid, naastrehvid, aastaringsed rehvid kui ka lamellrehvid talvel ja lamellrehvid suvel. Rehvieksperdi e-poes on esinduslik valik tuntud rehvitootjaid nagu Triangle, Bridgestone, Sailun, Doublestar, Nokian, Goodyear, Continental, Pirelli, Rotalla ja paljud teised.

Leia lihtsasti oma autotüübile sobiv rehvimudel, sisesta oma auto registrinumbrimärk rehviotsingusse ja meie laoseis annab sobivate mõõtudega rehvide valiku. Kui soovid teada rohkem infot rehvil olevate märgiste kohta, vaata lisaks"Abiks rehvi ostmisel"

Maksevõimalused

Rehvikapist kättesaamineTasuta
KullerigaAinult 11€
Kõikjal Eestis