Isikuandmete kogumine

Isikuandmed on kõik Teie isiklikud andmed, mis Te sisestate tellimuse esitamisel või edastate Rehvieksperti kliendiks registreerimisel. Küsime vaid andmeid, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks, näiteks tarneaadress, telefoninumber, e-maili aadress ja Teie nimi. Andmed, mida me saame küpsiste kaudu veebilehe külastamisel ei ole seotud Teie isikuandmetega, need on vajalikud vaid veebilehe toimimiseks ja üldise statistika kogumiseks.

Isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmeid kasutame vaid tellimuste täitmiseks. Samuti müügi- ja sooduspakkumiste edastamiseks, kui Te olete selleks nõusoleku andnud. Säilitame vaid registreeritud kasutajate andmed. Neid saate ise alati meie veebilehel parandada. Kustutame Teie andmed koheselt, kui Te selleks soovi avaldate. Teie e-posti või posti aadressi väljastame vaid usaldusväärsetele koostööpartneritele vaid Rehviekspert-ga seotud info edastamiseks. Muudel juhtudel väljastame kogutud andmeid vaid seaduses ettenähtud korras.

Küpsiste kasutamine

Kasutame oma veebilehel küpsiseid ehk "Cookies", mis aitavad meil pakkuda kasutajatele mugavat võrgulehel navigeerimist.

  • _ga

Google Analytics Tracking: kasutatakse külastuse eesmärgi hindamiseks, veebisaidi aktiivsuse aruannete koostamiseks veebisaidi operaatoritele ja kliendikogemuse täiustamiseks.

Aegumine – 2 aastat

Kategooria – Sooritusvõime küpsised

  • _gat

Google Analytics Tracking: kasutatakse päringu kiiruse reguleerimiseks.

Aegumine – 1 minut

Kategooria – Sooritusvõime küpsised

  •  _gid

Google Analytics Tracking: kasutatakse kasutajate eristamiseks, teie sirvimiskäitumise ja arvutihiire liikumise analüüsimiseks.

Aegumine – 24 tundi

Katergooria – Sooritusvõime küpsised

  •  _fbp

Aitab pakkuda meie reklaami inimestele, kes on juba külastanud meie veebisaiti, kui nad on Facebookis või Facebooki reklaamiga digitaalsel platvormil.

Aegumine – 3 kuud

Kategooria – HTTP küpsised

  • ASP.NET_sessionId

Kasutatakse veebisaitidel, mis kasutavad .NET-tehnoloogiat, võimaldab Teil kasutajapoolseid päringuid sessiooni ajal identifitseerida. Hädavajalikud veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks ja kasutamiseks ning teenuste osutamise tagamiseks.

Aegumine – Seanss

Kategooria – Vajalikud küpsised

Rehviekspert

Meie rehvipood pakub erinevate mõõtmetega soodsaid ja kvaliteetseid rehve. Rehviotsingu valikus on: suverehvid, naastrehvid, aastaringsed rehvid kui ka lamellrehvid talvel ja lamellrehvid suvel. Rehvieksperdi e-poes on esinduslik valik tuntud rehvitootjaid nagu Triangle, Bridgestone, Sailun, Doublestar, Nokian, Goodyear, Continental, Pirelli, Rotalla ja paljud teised.

Leia lihtsasti oma autotüübile sobiv rehvimudel, sisesta oma auto registrinumbrimärk rehviotsingusse ja meie laoseis annab sobivate mõõtudega rehvide valiku. Kui soovid teada rohkem infot rehvil olevate märgiste kohta, vaata lisaks"Abiks rehvi ostmisel"

Maksevõimalused

Telli rehvid koju!Ainult 9.90€
Kõikjal Eestis