Ostmine

Rehviekspert.ee e-poes on ostmine lihtne! Valige soovitud kaup ja lisage see oma ostukorvi. Klikkige nupule „Ostukorv“. Ennem ostu kinnitamist palun kontrollige, et soovitud rehvid on õiges mõõdus. Täitke tellimiseks vajalikud lahtrid ja nende kinnitamiseks klikkige nupule „Osta“. Ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta ja tooteid eemaldada. Pärast tellimuse kinnitamist olete jõudnud makse sooritamise juurde. Tellimuse eest saab kohe mugavalt tasuda läbi internetipanga (Swedbank, SEB).

Peale makse sooritamist klikkige nupul „Tagasi kaupmehe juurde“. Kui teie kontolt on raha maha läinud ja te ei vajutanud nupul "Tagasi kaupmehe juurde" võib makse kinnitamine aega võtta kuni 5 tööpäeva.

Pärast makse sooritamist (raha laekumist Rehviekspert OÜ pangakontole) toimub kauba kohaletoimetamine 2 tööpäeva jooksul kulleriga kliendi poolt märgitud aadressile. Kõik saadetised on kindlustatud kliendile üleandmise hetkeni. Tellitud kaupade üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud kliendile isikut tõendava dokumendi esitamisel allkirja vastu. Kolmandatele isikutele kauba üleandmine toimub ainult kirjalikul kokkuleppel Rehviekspert OÜ’ga.

Soovitame kauba saamisel kaup üle kontrollida!

Kui tekib ostu sooritamisel küsimusi, siis palun pöörduge julgesti klienditoe poole saates teate aadressile info@rehviekspert.ee.

Kauba saadavus ja tarneaeg

Rehviekspert.ee e-poes kuvatavad tooted on tavapäraselt veebipoes olemas. Rehvidele ei ole võimalik ise järgi tulla.

Kulleriga tellides rehvid toimetatakse tellijani tööpäevadel alates kella 09.00 kuni kella 16.00ni. E-poes märgitud kohaletoimetamise ajad kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires. E-poes saadaval olevate toodete tarneaeg on 2-4 tööpäeva pärast kliendi tellimuse põhjal esitatud arve tasumist (raha laekumist Rehviekspert OÜ pangakontole). Kauba saadame Venipak või Schenker kulleriga, Teie poolt antud aadressile. Kui tellitud kaup pole pärast tellimuse esitamist saadaval või on ette näha viivitust tarneajas, võtame Teiega ühe tööpäeva jooksul ühendust. E-poes kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega, tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

Kauba tagastamine

Kliendil on õigus Rehviekspert.ee e-poest ostetud kaup tagastada 14 päeva jooksul hetkest, mil klient on kaupa kätte saanud. Toote tagastamiseks tuleb esitada taganemisteade e-mailile info@rehviekspert.ee. Tagastamisel kantakse kliendile raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul toote tagastamisest. Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Rehviekspert OÜ’le.

Kauba tagastamisel kannab klient tagastamisega seotud kulud 10 EURi + käibemaks. Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või e-poes eksponeeritule, vahetame kauba tasuta ringi õige toote vastu või võimaldame kliendil vahetada tellitud toote uue samaväärse toote vastu.
NB! Kliendi poolt Rehviekspert OÜ’le tagastatud kaup peab olema kasutamata (rehvidega ei tohi olla sõidetud, samuti ei tohi rehvid olla velgedele paigaldatud ja demonteeritud).

Hinnad

Kõik Rehviekspert.ee (Rehviekspert OÜ) e-poes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Rehviekspert OÜ’l on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale kliendi poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub Rehviekspert OÜ tarnima ostjale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Rehviekspert

Meie rehvipood pakub erinevate mõõtmetega soodsaid ja kvaliteetseid rehve. Rehviotsingu valikus on: suverehvid, naastrehvid, aastaringsed rehvid kui ka lamellrehvid talvel ja lamellrehvid suvel. Rehvieksperdi e-poes on esinduslik valik tuntud rehvitootjaid nagu Triangle, Bridgestone, Sailun, Doublestar, Nokian, Goodyear, Continental, Pirelli, Rotalla ja paljud teised.

Leia lihtsasti oma autotüübile sobiv rehvimudel, sisesta oma auto registrinumbrimärk rehviotsingusse ja meie laoseis annab sobivate mõõtudega rehvide valiku. Kui soovid teada rohkem infot rehvil olevate märgiste kohta, vaata lisaks"Abiks rehvi ostmisel"

Maksevõimalused

Rehvikapist kättesaamineTasuta
KullerigaAinult 11€
Kõikjal Eestis